Vyúčtování akcí

Z PWiki
Přejít na: navigace, hledání

Po každé akci na Google Drive do dokumentu kasa (složka důležité) vypiš název akce a příjem / výdej (dle toho, zda byla akce finančně plusová, či mínusová. udělej to jako komentář - ctrl + alt + m, nebo vložit -> komentář. Hospodář oddílu si to pak dopíše.

Fyzické účty a faktury z akce

Předej hospodáři oddílu v obálce s nadpisem ODDÍL POUTNÍCI + NÁZEV AKCE

Vyúčtování akce online

  1. Vlez na web kamen.beruna.cz Zde zadej loginy (sdělí ti v případě zapomenutí hospodář). NIC NEMĚŇ V RUBRICE ČLENSKÁ ZÁKLADNA!!!
  2. Jdi do sekce AKCE a uprav ji dle reálného místa, počtu lidí apod. Pokud akci nenajdeš, založ novou a vyplň požadované údaje o akci, kterou jsi garantoval.
  3. Rozklikni u akce, co jsi garantoval "účto". Tam vyplň reálné účastníky akce + reálné platby za akce. U VEDOUCÍCH ZADEJ !!!VŽDYCKY!!! PLATBU 0 KČ - I DĚTI POD 18 LET MOHOU BÝT VEDOUCÍ
  4. Vlož do systému všechny doklady. Zadej jakou mají povahu + datum platby. Většina je "spotřební materiál" (šroubky, výtvarné potřeby, alobal, svíčky... Vše, co se na akci využívá a je velká pravděpodobnost, že se to už nedává do evidence oddílu), ostatní vyplývají z logiky věci. Paragony musí být s datem dřívějším, než pololetní uzávěrka vyúčtování (1. pololetí končí posledním dnem výpravy v červnu, 2. pololetí posledním dnem na akci v prosinci). Vyplň, jak to bylo hrazené (účet / hotově - "kámen" tě nezajímá). PARAGONY KUPOVANÉ SOUKROMOU KARTOU NEZADÁVEJ, JSOU NEPLATNÉ! - v tomto případě ihned kontaktuj hospodáře oddílu.
  5. Zkontroluj, zda ti výsledek všech paragonů a peněz sedí s tím, co ti vypočítal systém.